Sorumluluk Reddi

Yatırım Tavsiyesi Yok

Bu sitede verilen bilgiler, herhangi bir yatırım, finans, alım satım ya da başka herhangi bir tavsiye amaçlı değildir ve web sitesi içeriğini bu şekilde değerlendirmemeniz gerekir. Karmaloji.net herhangi bir kripto para birimini satın almanız, satmanız veya tutmanız gerektiğine yönelik tavsiyede bulunmaz. Herhangi bir yatırım kararı almadan önce kendi durum tespitinizi yapın ve mali danışmanınıza başvurun.

Bilgilerin Doğruluğu

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti gösterecektir, ancak yine de herhangi bir eksik veya yanlış bilgiden dolayı sorumluluk kabul etmez. Karmaloji.net tüm bilgileri olduğu gibi sunmaktadır. Burada sunulan herhangi veya tüm bilgileri tüm riskler size ait olmak üzere kullandığınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Onaylamama Hakkı

Karmaloji.net üzerinde harici reklamlar ve bağlantıların bulunması, Karmaloji.net tarafından bunlar için bir tasdik, garanti, güvence veya tavsiye anlamı taşımamaktadır. Üçüncü taraflarca sunulan hizmetleri kullanmaya karar vermeden önce, kendi araştırmanızı titizlikle yapın.

Ortaklık Açıklaması

Karmaloji.net ortaklık linkleri üzerinden ücret alabilir. Bu ücretler para veya hizmet şeklinde olabilir. Site ziyaretçisi herhangi bir işlem yapmasa da gerçekleşebilir. Ortaklık bağlantısı üzerinden işlem yapmanız durumunda, Karmaloji.net'e ödeme yapılacağının anlaşılması gerekmektedir. Örneğin, bir ortaklık programı linkine tıklayıp kaydolursanız ve borsada işlem yaparsanız, Karmaloji.net ücret alabilir. Her ortaklık linki, yanında bulunan simgeyle açıkça belirtilmiştir.