Hakkımızda

Karmaloji.net, yayın hayatına başladığı tarihten itibaren farklı konular hakkında en doğru bilgi ve yöntemi kullanıcıları ile paylaşmayı hedefler.

Farklı yazarlar tarafından hazırlanan içerikler Karmaloji.net ziyaretçileri için özel olarak paylaşılmaktadır. Amacımız, özgün ve güncel bilgileri ziyaretçilere anlaşılır biçimde sunmaktır.

Karmaloji yazar ekibi olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda Türkçe kaynakların yeterince doğru ve özgün olmadığını farkına vardık. Bu eksikliği doldurmak üzere 30.05.2022 tarihinden itibaren 10 kişiden oluşan yazar ekibiyle birlikte yayın hayatına başladı.

Karmaloji.net Güncel Bilgiler Paylaşır

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu farkındayız. Bu nedenle sürekli olarak güncel bilgiler paylaşmayı hedefliyoruz. Daha önce paylaşılmış ama artık güncelliğini yitirmiş konular tespit edilerek tekrar yenilenme sürecine alınıyor ve bu sayede net bilgiyi siz değerli ziyaretçiler ile buluşturuyoruz.

Karmaloji.net Özgün İçerikler Paylaşır

Zaten internette bulunan, ilgi çekmeyen, fayda sağlamayan içerikleri, kopyala yapıştır mantığı ile tekrar tekrar karşınıza getiren yayıncılar aksine karmaloji.net ziyaretçilerine özgün içerikler paylaşmayı hedefler.

Karmaloji.net Doğruları Yazar

Sadece trafik çekmek için değil ziyaretçiye fayda sağlayacak nitelikte doğruluk içeren makaleler üretmeyi hedefliyoruz. Bu sayede mutlu ziyaretçilerle birlikte büyük bir organik kitleye ulaşmayı amaçlıyoruz.

Eğer paylaşılan içeriklerin Güncel, Özgün, Doğru bilgiler içermediğini düşünüyorsanız, İletişim sayfasından ilgili konuları ve düzenlenmesi gereken bilgiyi bizimle paylaşabilirsiniz.