Tatlıses Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır? Şartlar ve Ücreti

Tatlıses çiğköfte bayilik nasıl alınır? şartları ve ücreti nedir? gibi soruların cevabını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Tatlıses çiğköfte hakkında merak edilen tüm sorulara bu içerikte cevap bulabilirsiniz. Eğer sizde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız Tatlıses çiğköfte franchise tam size göre olabilir.

Tatlıses çiğköfte, sektörde lider konumdadır. İzmir'den Kars'a geniş bir pazar ağına sahiptir. Tedarikte soğuk zinciri bozmadan güvenli ve sağlıklı teslimat, Türkiye'nin tüm şehirlerine kolaylıkla sağlanmaktadır. Tatlıses çiğköftenin reklam ve pazarlaması, şirketin sahibi olan, İbrahim Tatlıses tarafından yapılmaktadır.

Sektöre yeni adım atacak bayi sahibi adayları için, tedarik, eğitim, sunum, üretim, reklam ve pazarlama hizmeti, Tatlıses çiğköfte tarafından sağlanmaktadır.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Nasıl Alınır?

Tatlıses çiğköfte franchise'e sizde dahil olmak istiyorsanız sağlamanız gereken şartlar ve ödemeniz gereken ücret bulunmaktadır. Tatlıses çiğköfte, 2010 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulmuştur. Kuruluş tarihinden itibaren geçen son 12 yılda Türkiye genelinde bir çok noktada şubeler açılmış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Tatlıses çiğköfte bayileri, Türkiye'nin 74 şehrinde 980 şube ile hizmet vermektedir. Büyük servis ağı sayesinde tedarik süreci aksamadan hızlı, sağlıklı ve güvenli şekilde sürdürülüyor. Buda Türkiye'nin neresinde olursanız olun bayilik şartlarını karşıladığınız taktirde bu hizmetten faydalanabileceğiniz anlamına geliyor.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

18 yaşını doldurmuş her vatandaş, Tatlıses çiğköfte bayilik şartlılarını yerine getirdiği taktirde kendi şubesini açabilir.

  • Çiğköfte bayiliği için minimum 30m2 alana sahip bir dükkan olmalıdır.
  • Bayilik alacağınız yerin 3 kilometre çapında başka Tatlıses çiğköfte bayiliği olmaması gerekir.
  • Bayilikte su tesisatı olmalıdır.
  • Bayilik alacağınız dükkan, yaya trafiğine açık, işlek cadde üzerinde bulunmalıdır.
  • Gerekli izin ve belgeler için ödenecek olan ücret, bayilik başvurusu yapan kişi tarafından karşılanmaktadır.

Tatlıses çiğköfte bayiliğini sadece işlek cadde üzerine değil, alışveriş merkezi, otobüs garları, turistik bölgeler gibi yaya kalabalığının bol olduğu her alana stant şeklinde de açabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Ücreti

Tatlıses çiğköfte bayilik ücreti yaklaşım 50.000 liradır. İsim hakkı için ücret talep edilmemektedir. Bayilik anlaşması 5 yıllıktır. Anlaşma sağlandığı taktirde, çiğköfte dükkanı açmak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar temin edilir ve kurulum hizmeti yaklaşık 15 gün içinde sağlanır.

Reklam ve kampanyalar ile yeni açılan bayi Tatlıses çiğköfte tarafından desteklenir. Kurulum işlemi bittiği andan itibaren para kazanmaya hazır çiğköfteci dükkanına sahip olursunuz. Yapılan satışlardan elde edilen kar marjı ortalaması %100'dür.

Tatlıses Çiğköfte Yeni Bayilik Kampanyaları

Tatlıses çiğköfte sadece bayilik satmayı hedeflemez. Aynı zamanda bayilerin para kazanmasını hızlandıracak kampanyalarla destek olur. Peki nedir bu yeni bayilik kampanyaları?

Bayiniz hazır hale gelir gelmez açılış gününe özel dikkat çekici süsleme yapılır. Süslemedeki amaç bilinirliği arttırmak ve akılda kalıcı olmaktır. 500 kilo ücretsiz çiğköfte dağıtımı yapılır. Ücretsiz çiğköfte almak isteyen müşteriler yeni bayiye ilk adımını atar ve ikramları alırlar. Tanıtım için broşür dağıtımı yapılarak müşterilerin tekrar alış veriş için bayi ile iletişime geçmesi sağlanır.

Ayrıca, Tatlıses çiğköfte cumartesi kampanyası ile her hafta müşterilerine indirimli hizmet sağlar. Marka bilinirliği ve güvenilirlik konusunda sektörde lider konumdadır. Bayilere verdiği eğitim desteği, pazarlama desteği ve bilgi birikimiyle yapılan yatırımın en kısa vadede geri döndürülmesini sağlar.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik İletişim Bilgileri

Tatlıses Çiğköfte bayilik başvurusu yapmak için ' (0535) 106 58 57 Türkiye Genel Bilgilendirme' merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Tel: 0212 283 07 67
  • Fax: 0212 324 34 47
  • Gsm : 0535 106 58 57
  • E-mail: fatma.atasever@tatlisesgida.com
  • Web: tatlisesgida.com

Neden Tatlıses Çiğköfte Franchise Seçmelisiniz?

İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu bu firma güvenirliliği ve bilinilirliği en üst seviyededir. Tüm ürünler 1000 metre kare kapalı alana kurulmuş fabrikada hijyen kurallarına uyarak üretilmektedir. Soğuk zincir kuralları içinde sevkiyatlar sorunsuz şekilde gerçekleştirilir. Tatlıses, müşterilere her zaman en lezzetli, kaliteli ve lezzetli çiğ köfte servisi sağlamanızı garanti altına alır.

Bayilerde sadece çiğköfte değil, Tatlıses gıda fabrikalarında özel olarak üretilen, Lahmacun, içli köfte, pide, künefe, şalgam satışı da yapılmaktadır. Ayrıca ürünler içinde bulunan, lavaş, acı sos, nar ekşisi, isot vb. ürünlerde Tatlıses markası ile üretilmektedir.

Tatlıses çiğköfte bayilik nasıl alınır? Şartları, ücreti ve avantajlarından bahsettiğimiz içeriğin sonuna geldik. Lütfen daha fazlası için bizi sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum Yok
Yorum Yaz
comment url