Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik - Şartları ve Ücreti

Çiğköfteci Ömer Usta bayilik hakkında merak edilen tüm soru ve cevapları bu içerikte bulabilirsiniz. Çiğköfteci Ömer usta bayilik şartları nelerdir, Çiğköfteci Ömer Usta bayilik ücreti ne kadar, başvuru süreci ve iletişim bilgileri gibi bir çok soruya cevap veriyoruz.

Çiğköfteci Ömer Usta, 1991 yılında kuruldu. 21 yıllık tecrübesiyle ve yaklaşık 1120 şubesiyle tüm Türkiye'de  hizmet veren sektörün en kaliteli firmaların birisi. Üretim 1000 metre kare kapalı fabrikada el değmeden yapılıyor. Soğuk zinciri bozmadan yapılan tedarik, İzmir'den Kars'a Tüm ülkeyi kapsıyor. 

Yıllar içinde kalite ve lezzet konusunda kendini kanıtlayan Çiğ Köfteci Ömer usta bayiliği, yeni iş kurmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Parakazan.info olarak yetkililerle görüştük ve tüm detayları birinci ağızdan öğrendikten sonra size aktarmaya karar verdik.

Çiğköfteci Ömer Usta Kimdir?


Çiğköfteci Ömer Usta'nın asıl adı Ömer Aybak'dır. Seyyar arabasıyla ilk defa kendi ürettiği çiğ köfteleri 1992 yılında satmaya başladı. Etli çiğköftelerin kolay bozulması ve sağlık açısından risk yarattığını fark eden Ömer usta, et yerine fındık ve ceviz kullanmaya başladı. Mecidiyeköy ve civarında satışları çok iyi gitmeye başlayınca ilk dükkanı Gültepe'de 2002 yılında açtı.

Yıl 2005 olduğunda Mecidiyeköy'de yeni bir dükkan daha açtı ve Zara başta olmak üzere bir çok sanatçının dikkatini ürettiği çiğköfteler ile çekmeyi başardı. Günümüzde neredeyse Ülkemizin tüm illerinde en az 1 şubesi bulunan en çok talep gören firmalardan birisi.

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Nasıl Alınır?


Çiğköfteci Ömer Usta bayiliği başvurusu yapmak için aşağıda paylaşılan iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz. İkinci yöntem ise Web sitesi üzerinden başvuru formu doldurmaktır.

Başvuru yaparken sizden istenen bilgileri eksiksiz şekilde firmaya iletmeniz istenir. Bayilik başvuru formunda istenen bilgiler şunlardır.

 • E- posta adresiniz.
 • Bayilik talep edilen il.
 • Bayilik talep edilen ilçe.
 • Cep telefonu numarası.
 • Açık adresiniz.
 • Mesajınız.

Mesaj bölümüne bayilik almak istediğiniz bölgeyi tanıtabilirsiniz. Talep ve önerilerinizi ayrıca aklınıza takılan soruları buradan iletebilirsiniz. Bayilik görüşmesi için en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Ömer Usta bayilik şartları hem iş kurmak isteyenleri korur hem de marka kalitesini düşürmemek adına düzenlenmiştir. Her bölgeye ve şartları karşılamayan dükkana bayilik sağlamak sürdürülebilir kalitenin önüne geçmektedir. Bu nedenle şartlara uygunluğunuzu lütfen kontrol edin.

 • İşletme için alınacak izin ve hazırlanacak belge ücretleri, işletme sahibi tarafından ödenmektedir.
 • Anadolu ilçelerinde 2. Şubeye izin verilmemektedir. Nüfusun az olduğu bölgelerde 2. şube kabul edilmez bu sayede mevcut şube sahibinin kazancı korunması hedeflenir.
 • Açmak istenilen işletmenin mesafesi diğer Şubeler ile 3 kilometreden daha uzakta olmalıdır. Bu durum alışveriş merkezleri için geçerli değildir. Örneğin cadde üzerinde buluna bir şube ile caddenin karşısında bulunan alışveriş merkezinin içinde farklı Çiğköfteci Ömer Usta bayiliği açılabilir.
 • Açılmak istenen işletmenin dekorasyonu ve dizaynı Çiğköfteci Ömer Usta uygun olarak tasarlanmalı ve maliyeti işletme sahibi tarafından karşılanmalıdır.

Bayilik aldığınızda Çiğköfteci Ömer Usta standartlarında işletmeyi sürdürmek zorunda olduğunuzu lütfen unutmayın. İşletmenin dizaynı, kullanılan ekipmanlar ve satılan ürünler tamamen Ömer Usta tarafından karar verilmektedir ve bunun dışına çıkmanız yasaktır.

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Ücreti

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik ücreti bulunmamaktadır. Bayilik başvurusu yaptığınız firma ülke genelinde bir çok şubesi olan ve kurumsal bir firma olduğunu unutmayın. İşletme kurulumu ve dizayn için harcanması gereken bir miktar bulunmaktadır ve bu bayilik için zorunludur.

Bu masraflar 2017 yılında yaklaşık 15.000 lira iken içinde bulunduğumuz 2022 yılında 60.000 liraya kadar yükselmiş durumda. Bu ücret piyasa koşulları ile değişkenlik gösterebileceği için lütfen başvuru formunda ki mesaj bölümünde güncel ücreti sormayı unutmayınız.

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik İletişim Bilgileri

Resmi Web sitesi üzerinde bulunan Başvuru Formu ile iletişime geçebilirsiniz. Onun haricinde detaylı bilgi alabileceğiniz E-posta, telefon numarası ve fax bilgilerini paylaşıyorum.

 • Tel No: 0534 204 02 02
 • Telefon: 444 88 02
 • E-posta: info@cigkofteciomerusta.com
 • Website: https://cigkofteciomerusta.com/bayilik-formu/

Çiğköfteci Ömer Usta bayilik hakkında merak edilen tüm detayları paylaştığımız içeriğin sonuna geldik. Daha fazlası için bizi lütfen sosyal medya hesaplarından takip etmeyi unutmayın.

Önceki Gönderi Sonraki Gönderi
Yorum Yok
Yorum Yaz
comment url